VTA LION: Najlepši dubl u finalu turnira
JOŠ jedna drama Olge Danilović i Eženi Bušar, ali i nova pobeda i plasman u finale dubl konkurencije VTA turnira u Lionu.
FOTO: AP/Tanjug
Srpkinja i Kanađanka su posle tri seta i velike borbe savladale Aleksandru Panovu i Rozali van der Hoek - 2:1 (6:2, 4:6, 12:10) i izborile meč za titulu.
Tamo će čekati bolje iz duela Beloruskinja Vere Lapko i Aleksandre Sasnovič i japansko-češkog para Makoto Ninomije i Renate Voracove.
Preporučujemo
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)