ŠAPOVALOV POBESNEO NA SUDIJU: Ne daš mi da odem u toalet, mokr*ću u flašu! (VIDEO)

08. 02. 2021. u 15:08

KANADSKI teniser Denis Šapovalov pobedio je Janika Sinera na startu Australijan opena. Osim odlične igra obojice, meč je obeležila žučna rasparava 12. igrača sveta sa sudijom, na kraju četvrtog seta.

ШАПОВАЛОВ ПОБЕСНЕО НА СУДИЈУ: Не даш ми да одем у тоалет, мокр*ћу у флашу! (ВИДЕО)

U fanstastičnom okršaju koji je trajao tri sata i 55 minuta Šapovalov je savladao Italijana sa 3:6, 6:3, 6:2, 4:6, 6:4.

Kada se okončao četvrti set Kanađanin je zatražio od sudije da ode u toalet. Ovaj mu to nije dozvolio i to je Denisa mnogo iznerviralo.

Sudija u stolici je odbio da dozvoli Šapovalovu odlazak u toalet zbog toga što je ovaj 21-godišnjak prethodno pozvao u pomoć fizioterapeuta.

- Šta ako odem u toalet? Da li ćeš me kazniti? Ne zanima me. Šta, ako odem u toalet diskvalifikovaćeš me? Ne mogu da izdržim, upi*aću se. Onda ću morati da to uradim ovde na terenu. Mokriću u flašu. Ne dozvoljavaš teniserima da idu u toalet? - ljutito je govorio sudiji Šapovalov.

Na kraju je sudija dozvolio Šapovalovu da ode u toalet na prvoj sledećoj pauzi.

Kanađanin će se u drugom kolu Australijan opena sastati sa domaćim teniserom Bernardom Tomićem.