BRAVO HAMADE: Međedović pobedio Hrvata za poslednje kolo kvalifikacija u Monte Karlu
Srpski teniser Hamad Međedović plasirao se u poslednje kolo kvalifkacija za Masters turnir u Monte Karlu, pošto je u prvom kolu pobedio Hrvata Bornu Goju rezultatom 2:0 po setovima 6:4, 6:4.
Foto: Profimedia
Meč je trajao sat i 35 minuta. Međedović je 72. teniser sveta, dok je Gojo 414. igrač na ATP listi. Srpski teniser je poveo 4:0 u prvom setu, ali je Gojo uspeo da vrati dva brejka zaostatka i poravna na 4:4.
Međedović je potom u devetom gemu napravio još jedan brejk i tako osvojio prvi set. Srpski teniser je u drugom setu jednom oduzeo servis protivniku što je bilo dovoljno za pobedu i plasman u poslednje kolo kvalifikacija.
Međedović sutra igrati protiv Argentinca Kamila Uga Karabeljija za plasman u glavni žreb Mastersa u Monte Karlu.
Danas će u kvalifikacijama nastupati još dva srpska tenisera Laslo Đere protiv Argentinca Franciska Komesane i Dušan Lajović koji će igrati sa Kazahstancem Aleksandrom Bublikom.
U glavnom žrebu nastupaće Novak Đoković i Miomir Kecmanović.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo
NEVEROVATNE BROJKE IZ SVETA HOKEJA: Rus ispisao istoriju (VIDEO)
05. 04. 2025. u 14:25
"NISAM HTEO DA IDEM IZ TENISA": Tim iskreno o povredi koja mu je došla glave
05. 04. 2025. u 13:25
KOLIKO MOŽE PAUNOVIĆEVA SRBIJA? Duel sa evropskim šampionom otkriva pravi potencijal "orlova"
U večernjem terminu od 21.00 na stadionu "Keramika" reprezentacija Španije ugostiće selekciju Srbije u prijateljskom meču koji domaćinu služi kao važan deo priprema za Svetsko prvenstvo 2026. godine, dok će za "orlove" to biti veliki test i prilika da vide koliko mogu protiv najjačih selekcija na planeti.
27. 03. 2026. u 07:00
SKANDAL: UEFA zabranila pravoslavlje, a satanizam je dozvoljen!
Najnovije vesti iz sveta sporta, tačnije fudbala, vezane su za FK Crvena zvezda, ali je i cela Srbija, pa i celo pravosavlje pogođeno odlukom evropske kuće fudbala, UEFA.
27. 03. 2026. u 15:15
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)