SRBIJA POVELA PROTIV DANSKE: Kecmanović doneo prvu pobedu "orlovima" u Dejvis kupu
SRBIJA je na megdan Danskoj u Dejvis kupu izašla bez Novaka Đokovića, ali to nije bio problem da naša reprezentacija startuje pobedom na ovom duelu u prvom kolu kvalifikacija za F8.
Foto: EPA-EFE/Liselotte Sabroe
Miomir Kecmanović je posle preokreta pobedio Elmera Melera sa 3:6, 6:2, 6:1 i tako doneo prvi poen našoj selekciji.
Mogao je i prvi set da bude drugačiji, ali 55. na ATP listi nije iskoristio dve brejk prilike, da bi potom 149. igrač sveta oduzeo servis Srbinu i došao do prednosti.
Sve to je nateralo Kecmanovića da podigne nivo igre, pa je u naredna dva seta napravio čak pet brejkova, rivalu je prepustio tri gema i trijumfovao je posle jednog sata i 50 minuta.
U drugom meču dana u singlu sastaće se Hamad Međedović i Holger Rune.
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
TENISKI SVET U ŠOKU! Evo kada će se tek Novak Đoković vratiti na teren
29. 01. 2025. u 08:01
BRUKA U HRVATSKOJ: Zadar tera bivšeg igrača Partizana da raskine ugovor zbog povrede
30. 01. 2025. u 21:45 >> 20:35
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
PREDRAG MIJATOVIĆ OSTAO U ŠOKU NA SEDNICI UPRAVE FK PARTIZAN! Posle derbija, na važnu temu - jedini digao ruku "za", svi ostali - ODBILI!
Najnovije vesti vezane za FK Partizan svakako nisu onakve kakve bi "grobari" želeli.
26. 02. 2026. u 13:10
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)