ALKARAZ POSLAO MOĆNU PORUKU SINERU: Evo šta je španski teniser rekao posle Janikove odbrane titule u Melburnu
Najbolji teniser sveta Italijan Janik Siner osvojio je titulu na Australijan openu, pošto je u finalu u Melburnu pobedio Nemca Aleksandra Zvereva 6:3, 7:6 (7:4), 6:3.
Foto: Profimedia
Španski teniser Karlos Alkaraz čestitao je Janiku Sineru osvajanje titule na Australijan openu.
Mladi španksi teniser je na društvenoj mreži "X" napisao kratku poruku.
- Bravo, mnoge čestitke - kratak je bio Alkaraz.
Karlos Alkaraz je takmičenje na prvom grend slemu sezone završio u četvrtfinalu porazom od Novaka Đokovića.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
REAL NEĆE PROPUSTITI OVU PRILIKU: Madriđani večeras mogu do prvog mesta na tabeli!
LIDER čeka ponedeljak da odigra svoj meč, ali Madriđani imaju šansu da već u večeras preuzmu vrh. Na "Bernabeu" stiže zahuktala ekipa Sosijedada (21.00), neporažena na poslednjih 11 mečeva u svim takmičenjima.
14. 02. 2026. u 08:00
KAKVI PREVARANTI! Bruka i sramota, neverovatan SKANDAL na Olimpijskim igrama, ovakvo varanje se ne pamti! (VIDEO)
Najnovije vesti sa Zimskih olimpijskih igara "Milano - Kortina 2026" zaprepastile su svet.
14. 02. 2026. u 19:52
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)