OVO NIKO NIJE OČEKIVAO: Novak Đoković odlučio da ne brani titulu u Parizu
Prošle godine u finalu pariskog mastera, Nole je pobedio Grigora Dimitrova sa 6:4, 6:3. a predhodno je eliminisao i Rubljova, Runea, Ečeverija i Grikspora.
Foto: EPA-EFE/STR
Novak Đoković otkazao je učešće na mastersu u pariskoj dvorani Bersi, koji je na programu od 28. oktobra do 3. novembra, kako prenosi Sport klub.
Još od ranije je Novak rekao da neće igrati na ATP turniru u Beogradu, a kako sada stvari stoje, izvesno je da Đokovića nećemo gledati do kraja sezone.
S obzirom na odličan rezultat u Šangaju i plasman u finale, realno je da Đoković bude među osmoricom najboljih i da obezbedi plasman na završni turnir u Torinu, čak i uprkos tome što ne igra u Bersiju. Međutim, sada je veliko pitanje da li će se tamo uopšte pojaviti i veće su šanse da neće.
BONUS VIDEOVESELI SE SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama
Preporučujemo
EVROLIGA: Partizan bolji od Valensije, Panter "ruši" Zvezdu...
ZA danas vam je naša redakcija spremila nekoliko zanimljivih predloga iz Evrolige.
27. 03. 2026. u 10:30
SKANDAL: UEFA zabranila pravoslavlje, a satanizam je dozvoljen!
Najnovije vesti iz sveta sporta, tačnije fudbala, vezane su za FK Crvena zvezda, ali je i cela Srbija, pa i celo pravosavlje pogođeno odlukom evropske kuće fudbala, UEFA.
27. 03. 2026. u 15:15
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)