NOVI SNIMAK TRENINGA ĐOKOVIĆA: Treći teniser sveta spreman za Vimbldon i Olimpijske igre?! (VIDEO)
Jedan od najboljih tenisera svih vremena, Novak Đoković, doživeo je povredu na Rolan Garosu zbog koje je morao na operaciju kolena, ali brže od očekivanog se vratio treninzima.
Foto: Printskrin
On je samo pre nekoliko dana postavio video kako trenira na teniskom terenu, a sada ga je kamera ponovo ''uhvatila''.
Budući da je kao odabir podloge izabrao beton, sada već postoji indicija da će Novak pokušati da zaigra na Vimbldonu (1-14. jul).
BOKSING DEJ KLASIK NA OLD TRAFORDU: Junajted bez kapitena dočekuje "svrake" koja ga redovno pobeđuju prethodnih godina
JEDINI meč Premijer lige na Boksing dej ove sezone igra se na „Old Trafordu“ gde Mančester junajted dočekuje Njukasl (21.00). Istorija je na strani "crvenih đavola“, ali forma, kadrovski problemi i nedavni međusobni dueli sugerišu da nas čeka veoma neizsvestan okršaj.
26. 12. 2025. u 09:00
"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.
24. 12. 2025. u 19:50
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)