VAVRINKI PRIPAO DUEL TENISKIH VELIKANA: Švajcarac ubedljiv protiv Marija na Rolan Garosu
PUBLIKA na "Filip Šatrije" imala je priliku da gledaju okršaj dvojice teniskih velikana, Stana Vavrinke i Endija Marija. Na kraju je razlog za slavlje imao Švajcarac koji je trijumfovao sa 6:4, 6:4, 6:2.
FOTO: Tanjug/AP
Trenutno 97. igrač planete je u prvom gemu napravio brejk i tu prednost uspeo je da sačuva do kraja seta i povede sa 1:0.
Za ishod drugog segmenta presudan je bio treći gem kada je Vavrinka rivalu oduzeo servis. Na svoj je bio siguran i 75. na ATP listi nije dozvolio nijednu priliku da vrati izgubljeno.
Posebno je dominantan u trećem setu bio Švajcarac. Brzo je stigao do 4:0 i 5:1. Potom je sigurno priveo kraju meč koji je trajao dva sata i 19 minuta.
Vavrinka će u drugom kolu igrati protiv pobednika meča Kameron Nori (Velika Britanija) - Pavel Kotov (Rusija).
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
EVROLIGA: Zvezda do bitne pobede, Panatinaikosu veliki derbi...
ZA danas vam je naša redakcija spremila nekoliko zanimljivih predloga iz Evrolige.
06. 03. 2026. u 12:44 >> 12:44
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 16:52
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)