OVO NIKO NIJE OČEKIVAO: Laslo Đere usred gema rešio da više ne igra protiv Stefanosa Cicipasa u Monte Karlu (VIDEO)
Novak Đoković i Miomir Kecmanović ostali su jedini teniski reprezentativci Srbije na ATP turniru Monte Karlu nakon što se sa tog mastersa povukao Laslo Đere.
Foto: Printskrin/Twitter/@TennisTV
Đere se u prvom kolu, kao 34. sa ATP liste, sastao sa Stefanosom Cicipasom.
Grke je opravdavao ulogu favorita (12. je teniser sveta), vodio je sa 6:3, 3:2 i 30:0 kada je naš reprezentativac obavestio sudiju da više ne može da igra.
Evo i kako je taj trenutak predaje izgledao:
Grčki teniser će u drugoj rundi igrati protiv boljeg iz južnoameričkog derbija u kome će se sastati Čileanac Nikola Hari i Argentinac Tomas Martin Ečeveri. Pobedi li i tada, Cicipas bi u trećem kolu mogao da igra protiv petog nosioca, Aleksandera Zvereva, pod uslovom da Nemac ruskog porekla savlada Austrijanca Ofnera (koji je u dva seta pobedio Britanca Evansa).
Ako vas tenis zanima, ne samo ono što Novak Đoković u njemu radi, ali i on - sve najnovije i najvažnije vesti o "belom sportu", kao i one najzanimljivije, pratite i dalje na sportskim stranicama portala "Novosti".
Na sasvim ste dobrom mestu.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)