NIK KIRJOS IZNENADIO NOLETOVE NAVIJAČE: "Janik Siner će biti novi Novak Đoković"
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković, prvi put je poražen u polufinalu Australijan opena. Njega je pobedio Italijan Janik Siner, a nakon meča oduševljenje igrom četvrtog igrača planete nije krio ni Nik Kirjos.
FOTO: Tanjug/AP
Australijanac je kao i uvek, bez dlake na jeziku analizirao meč.
- Pobedio je Novaka - niko to ovde nije uradio tako dugo. I na taj način, Novak nije imao nijednu brejk šansu. Siner i Đoković igraju slično, i to vidim. Posle ovog dana, mislim da bi Janik mogao da bude novi Novak. Alkaras ima taj iks-faktor, ali Siner je odličan - rekao je Nik.
Prvi put u karijeri će 22-godišnjak igrati u finalu nekog grend slema.
- To je brutalno. Ja sam spavao oko dva ili tri sata te dve noći uoči finala Vimbldona jer sam uvek imao sumnje. Zašto ovo radim, zašto treniram, zašto radim ove sesije u teretani i rehabilitaciji? Sve ima smisla u trenutku kada se pripremate za to finale i izlazite tamo, svaka žrtva koju ste ikada podneli ima smisla u tom trenutku. Osećaće mnogo različitih emocija i biće tako zabavno - naveo je Kirjos.
Finale između Sinera i Danila Medvedeva na programu je u nedelju od 09.30.
BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (5)