BRAVO ĐERE! Laslo dominantno pobedio Ramosa Vinjolasa i doneo prednost Srbiji

15. 09. 2023. u 16:43

Reprezentacija Srbije igra protiv Španije drugo kolo grupe C Dejvis kupa. Laslo Đere je prvi izašao na teren i uspeo je da savlada Ramosa Vinjolasa sa 2:0 u setovima (6:4,6:4).

БРАВО ЂЕРЕ! Ласло доминантно победио Рамоса Вињоласа и донео предност Србији

Profimedia

Đereu je u prvom setu bilo dovoljno samo jednom da oduzme protivniku servis, to se desilo pri rezultatu 2:2. Srpski igrač je nakon toga bez većih problema odveo set u mirnu završnicu i dobio ga sa 6:4.

Tokom drugog seta je do rezultata 3:3 viđena velika borba, onda Laslo pravi brejk u drugom setu, koji takođe kao i prvi bez većih problema privodi kraju i istim rezultatom kao i u prvom setu završava meč i donosi prvu pobedu Srbije nad Španijom.

Naredni meč igra Novak Đoković protiv Davidovič Fokine koji neće krenuti pre 17 časova.

BONUS VIDEO: Doček Alekse Avramovića, Marka Marinovića i Feđe Sretenovića na trgu u Čačku