SRPSKE ZASTAVE NA ROLAN GAROSU: Sve je spremno za veliki spektakl (FOTO)
Sve je spremno za veliki spektakl! Navijači su u velikom broju zaposeli prostor oko stadiona "Filip Šatrije" na Rolan Garosu, a među njima je i veliki broj Novakovih obožavatelja.
Foto: Goran Čvorović
Došli su iz Srbije, ali i iz Švajcarske, Švedske, Francuske i okolnih zemalja.
Imali su, naravno, i srpske zastave, a neki od njih su došli i u dresu Nikole Jokića, nadajući se, s pravom, da će ovako objediniti dve pobede u jednom! Napred Nole, napred Džoker!
Foto: Goran Čvorović
Foto: Goran Čvorović
Foto: Goran Čvorović
Foto: Goran Čvorović
Preporučujemo
O PEHARU ROLAN GAROSA: Oglasio se Nadal - šta će tek biti za Noleta ili Ruda (FOTO)
11. 06. 2023. u 13:16
SPEKTAKL! Lalatovićev Pazar protiv "njegove" Zvezde za mesto u polufinalu Kupa Srbije
APSOLUTNI derbi četvrtfinala Kupa Srbije biće odigran u Novom Pazaru gde će istomeni tim na "Gradskom stadionu" ugostiti Crvenu zvezdu (14.45).
05. 03. 2026. u 07:00
IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNjENA! Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" upleteni su i Iran, ali i Sjedinjene Američke Države i Izrael koji su Irance napali, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze.
05. 03. 2026. u 12:19
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)