ROLAN GAROS OVO NE PAMTI: Ako im je verovati, Đoković je već skinuo krunu Nadalu

Марко Паунић
Marko Paunić

30. 01. 2023. u 10:01

Kvote za Rolan Garos su već izašle. Novak je naravno prvi favorit. Ovo se ne dešava često, da je neko ispred "kralja šljake" Rafe Nadala.

РОЛАН ГАРОС ОВО НЕ ПАМТИ: Ако им је веровати, Ђоковић је већ скинуо круну Надалу

FOTO: Tanjug/AP

Kvota na Noletovu pobedu je 2.50, dok je na drugom mestu Alkaraz sa 3.00, a Nadal je tek treći sa 3.50.

Ostaje da se vidi kakva je Rafina povreda i koliko će mu vremena trebati da se vrati na teren.

Kakva bi to priča bila da Nole do 23. grend slem titule dođe na Rafinom terenu, koji mu prema "bukmejkerima" čak nije ni glavni rival.

BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

TOTALNI OBRT! Partizan demantovao da je potpisao ugovor sa Penjarojom