NEMAC U FINALU MADRIDA: Zverev se revanširao Cicipasu za poraz u Monte Karlu

Olja Mrkić

08. 05. 2022. u 08:17

NEMAČKI teniser Aleksandar Zverev braniće titulu u Madridu. Treći igrač sveta plasirao se u finale pobedom nad Stefanosom Cicipasom u tri seta, 6:4, 3:6, 6:2.

НЕМАЦ У ФИНАЛУ МАДРИДА: Зверев се реванширао Циципасу за пораз у Монте Карлу

AP Photo/Paul White

Bila je ovo treća pobeda Zvereva u međusobnim susretima i ujedno revanš za nedavni poraz od Grka u polufinalu Monte Karla.

Zverev će u nedelju od 18.30 časova igrati u velikom finalu protiv Karlosa Alkaraza koji je u prvom polufinalu posle epske borbe savladao Novaka Đokovića. 

Pobedniku Mastersa u Madridu osim 1.000 poena pripada i ček na 1.041.540 dolara.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

TRAMP AMINOVAO, CELA RUSIJA BESNA! Najnovije vesti iz Amerike su potpuno neverovatne