TIM IZABRAO BEOGRAD ZA POVRATAK: Austrijanac pojačava konkurenciju na Srbija openu

Olja Mrkić

18. 03. 2022. u 11:01

NAJBOLjI austrijski teniser Dominik Tim, koji je do sada, nakon oporavka od povrede, u više navrata odlagao povratak na teniski teren, namerava da se vrati u tenisko takmičenje na turniru u Beogradu, tvrde austrijski mediji.

ТИМ ИЗАБРАО БЕОГРАД ЗА ПОВРАТАК: Аустријанац појачава конкуренцију на Србија опену

Foto: EPA

Tim, kojeg muči povreda zgloba ruke, otkazao je planirane turnire u Južnoj Americi i ATP masterse u Indijan Velsu i Majamiju.


Kaže da mu je povreda izlečena, ali da želi da se vrati na ATP tur tek kada počne sezona na šljaci, podlozi koju najviše voli.

Od juna prošle godine Tim nije odigrao nijedan profesionalni teniski meč.

Trenutno on trenira u Marbelji u Španiji.

Tim nije najavio kada će se vratiti u tenisko takmičenje, ali austrijski mediji ističu da bi to moglo biti na turniru u Beogradu, koji organizuje Novak Đoković.

Smatra se da Tim vidi veće šanse da može na ovom turniru dalje da stigne, nego na ATP turniru u Barseloni, koji se održava u isto vreme.
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena