ĐOKOVIĆ BEZ VAKCINE MOŽE SAMO NA ROLAN GAROS: Bivši Novakov trener stavio tačku na spekulacije
RIKARDO Pjati, trener italijanskog tenisera Janika Sinera, samo je jedan u nizu stručnjaka iz "belog sporta" koji poslednjih dana komentarišu hoće li Novak Đoković igrati ili ne na Australijan openu!
Foto: Tviter
Pjati je svojevremeno nakratko bio Novakov trener, a u razgovoru za "Supertennis microphones" je rekao:
- Hajde da razgovaramo jasno, bez vakcine on samo može da igra u Evropi. S obzirom na to šta je potrebno za Englesku, Đoković može da igra samo jedan grend slem, onaj u Francuskoj - rekao je Pjati.
Italijan je dodao i to da će Medvedev i Zverev da se bore za prvo mesto, dok su tu iza njih odmah Cicipas, Beretini i Rubljov. Takođe, ističe i mlade tenisere kao što su Alkazar i njegov Siner za kog je proletos rekao da je sličan Đokoviću.
- Janik razmišlja o tenisu 24 sata dnevno. Jedinstvena je ličnost. Mentalno je sličan Đokoviću, oni uvek pokušavaju sve da pojednostave, da ne komplikuju. Novak napreduje stalno, Janik mora da uradi isto - poručio je Pjati u aprilu.
BONUS VIDEO
Preporučujemo
JURIMO TREĆI U NIZU: Tip predlog za "sigurica tiket" sa tri realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
10. 02. 2026. u 06:45
ĐOKOVIĆ U ŠOKU KADA JE SAZNAO KOLIKO U HRVATSKOJ IMA RODBINE: "Nisam to znao!"
Najnovije vesti čiji je glavni junak Novak Đoković - stižu iz Hrvatske.
10. 02. 2026. u 17:01
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)