KAD VEĆ NISMO MOGLI MI... Rusi silovito ušli u finale Dejvis kupa

Дарко Николић
Darko Nikolić

04. 12. 2021. u 16:01

TENISKA reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u finale Dejvis kupa, usled poraza od Hrvatske, a rival našim komšijama u borbi za "salataru" biće Rusija.

КАД ВЕЋ НИСМО МОГЛИ МИ... Руси силовито ушли у финале Дејвис купа

Tanjug/AP

Rusi su za "tili čas" preslišali Nemce u drugom polufinalnom duelu i prvi put od 2007. ušli u finale.

Najpre je Andrej Rubljov sa ubedljivih 6:4, 6:0 savladao Dominika Kepfera, da bi Danijel Medvedev potom takođe u dva seta, rezultatom 6:4, 6:4, pobedio Jan-Lenarda Štrufa.

Tako je "zbornaja komanda" došla do nedostižnih 2:0, pa se meč dublova, u kome je Karacev i Rubljov trebalo da igraju sa neporaženima u Dejvis kupu, Kravicom i Pucom, neće ni igrati.

Završna borba za trofej Dejvis kupa između Hrvata i Rusa na programu je u nedelju, 5. decembra.

BONUS VIDEO Novak Đoković - pet tajni zbog kojih je postao najbolji na svetu

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (1)

Stručnost, poverenje i humani pristup pacijentima je stub zdravstva