OSAKA NE IGRA DO KRAJA GODINE: Japanka još u depresiji
SVOJEVREMENO najbolja teniserka sveta, Naomi Osaka, odustala je od mastersa u Indijan Velsu (4-17. oktobar).
Foto: AP
U međuvremenu je ispala iz prvih pet igračica na VTA listi, i poručila da neće igrati do 2022. Japanka nije navela razlog odustajanja sa jednog od dva najveća turnira u završnici sezone, uz VTA finale u Meksiku.
Nekadašnja prva teniserka sveta i osvajačica četiri grend slem titule, ranije ove godine napustila je takmičenje na Rolan Garosu, zbog mentalnog zdravlja, a nije nastupala ni na Vimbldonu.
Turnir u Indijan Velsu ove godine biće održan od 4. do 17. oktobra, nakon što je odložen zbog koronavirusa, dok je prošle godine iz istog razloga otkazan.
Preporučujemo
NASTAVIO SE LOŠ DAN ZA SRPSKI TENIS: I Kecmanović završio učešće u Nur-Sultanu
23. 09. 2021. u 16:37
KRAJINOVIĆ ISPAO: Poraz Krajinovića u osmini finala turnira u Kazahstanu
23. 09. 2021. u 14:20
JUVE NAPADA LIGU ŠAMPIONA: Pobeda protiv tima iz donjeg doma vodi "staru damu" u vrh tabele!
DRUGI deo sezone Juve će otvoriti pred svojim navijačima na "Alijanc stadionu" gde će ugostiti redovnu mušteriju, ekipu Kremonezea (20.45).
12. 01. 2026. u 07:30
TUŽAN DAN ZA TENIS: Iznenadno se penzionisao velikan, baš pred Australijan open!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se kraja jedne zapažene karijere.
12. 01. 2026. u 15:35
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)