CICIPAS PONOVO O ĐOKOVIĆU: Izluđuje me, bio sam tako blizu
GRČKI teniser Stefanos Cicipas još uvek ne može da preboli poraz u finalu Rolan Garosa od najboljeg tenisera sveta.
FOTO: AP
Grk se još jednom prisetio finala turnira u Hamburgu.
- Pokušavam da naučim što više iz tog finala. Mislim da će mi dati snagu za budućnost, jer sam lud. Naravno, sve to me izluđuje. Želim nešto drugačije - rekao je Cicipas.
Nada se Stefanos da će imati priliku za revanš.
- Hoću drugačiji rezultat u sledećem meču, znam da mogu bolji da budem. Zato i izlazim na teren... Da se osećam prijatno sa prosekom ne bih ni radio to što radim. Uvek tražim viši nivo - odlučan je Grk.
Cicipas je priznao da ga boli što je bio tako blizu.
- Bilo je puno stavki prema kojima sam zaostajao u odnosu na Novaka. Mislim da je to razlog što nisam mogao da izguran do kraja finale i nastupim onako kako želim. Razgovarao sam sa mojim timom kako bih pronašao rešenje i mogao da osvojim prvi Grend slem u karijeri. Bio sam vrlo blizu, a na kraju je nastala frustracija, iako je nisam pokazivao. Nije lako kada se toliko približiš tituli - zaključio je Cicipas.
Preporučujemo
NOLETU NAJVIŠE ŠTETI PROMENA PRAVILA ATP: Očekivano, Federer u najboljoj poziciji
13. 07. 2021. u 09:21
UZ SKANDIRANjE I APLAUZE: Ovako je dočekan Novak Đoković na Svetom Stefanu! (FOTO/VIDEO)
13. 07. 2021. u 08:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMAĆIN ŽELI ISTORIJSKI POČETAK: Kanada juri prvenac na Mundijalima, Bosna se neće predati bez velike borbe
UTAKMICOM u Torontu na "BMO fildu" počinje takmičenje u grupi "B" Svetskog prvenstva, a domaća selekcija Kanade dočekaće reprezentaciju Bosne i Hercegovine u meču koji bi mogao da ima veliki uticaj na konačan rasplet u grupi.
12. 06. 2026. u 07:00
POTRES! Hrvatska izbačena sa Svetskog prvenstva
POGLED celog sveta uperena je u Ameriku, Kanadu i Meksiko, a dok traje Svetsko prvenstvo u fudbalu stižu neočekivane vesti.
12. 06. 2026. u 16:15
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (3)