NOVA BOMBA U NAJVEĆEM PLANETARNOM CIRKUSU: Mercedes servirao osvetu Ferariju zbog Hamiltona
Nemački tim odlučio je da angažuje španskog vozača, Karlosa Sainca. Kao bomba eksplodirala je informacija da će Luis Hamilton od naredne sezone upravljati bolidom Ferarija.
Foto: Profimedia
Posle 11 godina provedenih u Mercedesu, po mišljenju mnogih, najbolji vozač Formule 1 svih vremena odlučio je da pređe u redove jednog od najvećih rivala, ali to izgleda nije previše poremetilo odgovorne u nemačkom timu.
Naprotiv, Mercedes je rešio da Ferariju „servira osvetu“ i kao zamenu za Britanca angažuje Karlosa Sainca.
Na pomolu je još jedan bombastičnoi transferu u "najbržem cirkusu na planeti“, tvrdeći da je dogovor Nemaca i španskog vozača veoma blizu realizacije, kako pišu i italijanski i španski mediji.
Nije tajna da je šef Mercedesa Toto Volf veliki poštovalac Saincovog lika i dela, pa je od momenta kada je postalo izvesno da Hamilton napušta ekipu tvrdio kako je upravo Španac pri vrhu na listi opcija za naslednika sedmostrukog prvaka sveta.
BONUS VIDEO KLADIONIČARSKE PRIČE: Oni se ne klade zbog love, lovu imaju, klade se zbog strasti
Preporučujemo
KAKVA ŠTETA: Jokić tragičar u porazu Denvera! Zakomplikovala se borba za prvo mesto!
13. 04. 2024. u 07:03
BOGDANOVIĆ DOMINIRA I U PORAZU: Skroman doprinos Micića i Pokuševskog
13. 04. 2024. u 07:30
PRAVA FORMA U PRAVI ČAS! Jović ponovo dominirao i približio Majami plej-ofu
13. 04. 2024. u 07:37
"NADALU SE BLIŽI FEDEREROV SCENARIO": Endi Rodik oštar na jeziku za kralja šljake
13. 04. 2024. u 07:50
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
PREDRAG MIJATOVIĆ OSTAO U ŠOKU NA SEDNICI UPRAVE FK PARTIZAN! Posle derbija, na važnu temu - jedini digao ruku "za", svi ostali - ODBILI!
Najnovije vesti vezane za FK Partizan svakako nisu onakve kakve bi "grobari" želeli.
26. 02. 2026. u 13:10
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)