ŠAMPION SRBIJE USPEŠAN U ŠPANIJI: Rukometaši Vojvodine hitaju ka top 16 Lige Evrope
RUKOMETAŠI Vojvodine su odškrinuli vrata „TOP 16 Lige Evrope“. U četvrtom kolu „F“ grupe drugog po rangu takmičenja Starog kontinenta, revanširali su se La Riohi za jedini poraz ove sezone, koji su pretrpeli pre nedelju dana na svojoj „Slanoj bari“ (24:25). U revanšu u Logronji, kao što su obećali, nadigrali su španskog predstavnika 29:32, i sada dele čelnu poziciju sa danskim Silkeborgom.
RKV
Šampion Srbije nameren je da u meču petog kola takmičenja u grupi, nadigra Alkaloid iz Skoplja, koga dočekuje 28. novembra. Sa osvojena nova dva boda, definitivno bi potvrdio plasman u „Top-16.
– Suvišno je govoriti da nam neće biti nimalo lako, s obzirom na činjenicu da je Alkaloid veoma nezgodan rival. Istina je, pobedili smo ih u Skoplju ali ne smemo zanemariti činjenicu da su La Riohi „otkinuli“ bod, a u Danskoj, sa odličnim Silkeborgom, dobro se nosili sve do samog kraja. Nama je taj duel od posebnog značaja, jer mnogo donosi i izvesno je da ćemo igrati da rešimo pitanje plasmana - zaključio je Rojević.
Obilić
NOVOSAĐANI već u petak u superligaškom takmičenju gostuju Obiliću.
- Ta utakmica dodatno će da potroši igrače kojih imam ionako malo u rotaciji. Nametnut nam je tempo na koji nismo navikli, a sve su utakmice izuzetno važne. Sve to psihološki utiče, ali jednako tako ćemo dati sve od sebe da nastavimo sa uspesima - kaže Rojević.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
KAKAV ŽREB! Crvena zvezda saznala rivala u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona
20. 07. 2026. u 12:10
FANTASTIČAN USPEH IVANA PAJKIĆA: Osmi na Evropskom prvenstvu u skoku uvis
20. 07. 2026. u 12:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
20. 07. 2026. u 07:00
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
Grom udario direktno u stado ovaca, ubio 97 sa crnim nosem - ne pamte smrtonosniji udar u istoriji
IZGUBILI godine mukotrpnog rada i tradicije.
18. 07. 2026. u 18:35
Komentari (0)