VOJVODINA RAZNELA DINAMO: Novosađani u derbiju 17. kola ARKUS lige preslišali Pančevce - 34:21

S. K.

26. 02. 2023. u 22:06

MNOGO su jaki. Rukometaši Vojvodina još jednom su dokazali da su u vrhunskoj formi i nedodrljivi u našem šampionatu. Novosađani su u derbiju 17. kola ARKUS Superlige u svojoj dvorani oduvali Dinamo sa 34:21 (16:14).

ВОЈВОДИНА РАЗНЕЛА ДИНАМО: Новосађани у дербију 17. кола АРКУС лиге преслишали Панчевце - 34:21

Pančevci su pretili samo u prvom poluvremenu, bili ravnopravni do 15:14, kada je usledila furiozna igra Vojvodine. Novosađani su već u 35. minutu vodili sa 19:14 i slomili otpor gostiju.

Kod šampiona Srbije istakao se golman Fran Lučin sa 15 odbrana, a u napadu su bili ubojiti: Aziz 7, Vasić 6, Milić, Grozdanić, Puhovski 5 golova. U Dinamo je odskočio Dornjei sa 4 pogotka.