SVETSKO PRVENSTVO U ATLETICI: Adriana Vilagoš i Angelina Topić predvode Srbiju - ukupno 12 naših takmičara
SVETSKA juniorska šampionka u bacanju koplja Adriana Vilagoš i skakačica uvis Angelina Topić predvodiće srpski tim na Svetskom juniorskom prvenstvu u kolumbijskom Kaliju od 1. do 6. avgusta.
FOTO: EPA
Kako je saopštio Srpski atletski savez, Srbiju će ukupno predstavljati 12 takmičara - sedam atletičarki i pet atletičara.
Tu su još Zorana Rokavec (skok uvis), Teodora Boberić (troskok i skok udalj), Jana Dragutinović (troskok), Anastasija Miča (400 prepone i 100 metara), Milica Poznanović (bacanje diska), Bogdan Vidojković i Strahinja Radaković (110 prepone), Aleksa Tomić (800 metara), Jovan Stranić (kladivo) i Nikola Kostić (400 prepone).
BONUS VIDEO: Rusi navijaju - Kosovo je srce Srbije
EVROLIGA: Zvezda do bitne pobede, Panatinaikosu veliki derbi...
ZA danas vam je naša redakcija spremila nekoliko zanimljivih predloga iz Evrolige.
06. 03. 2026. u 12:44 >> 12:44
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 12:52
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)