HRVATSKI RUKOMETAŠ BRUTALNO PRETUČEN: Lekari mu se bore za život

DENIS Tot, 27-godišnji hrvatski rukometaš, koji nastupa za makedonski klub Butel, pretučen je u Severnoj Makedoniji i trenutno se nalazi u bolnici sa teškim povredama, prenosi "24rakomet.mk".

ХРВАТСКИ РУКОМЕТАШ БРУТАЛНО ПРЕТУЧЕН: Лекари му се боре за живот

Foto: Printskrin

Pomenuti medij javlja preko izvora iz bolnice da je Hrvat primljen u bolnicu sa brojnim povredama i nekoliko preloma, a sumnja se da je sve posledica tuče ili udaraca tvrdim predmetima.

- U teškom je stanju nakon što je s teškim telesnim povredama dovezen u bolnicu. Iz kluba su potvrdili da je njihov rukometaš u bolnici i da je situacija ozbiljna, ali nemaju informaciju šta se tačno dogodilo. U teškom je zdravstvenom stanju i bori se za život - prenosi izvor makedonskog portala.

Tot je u Butel stigao iz Ohrida, a deo karijere proveo je i u španskom klubu Ademar Leonu, austrijskom Brucku, kao i Poreču i Bjelovaru.

BONUS VIDEO VLAHOVIĆ NOVI REKORDER: Pet najvećih transfera srpskih fudbalera

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

TOS PROMOVIŠE LETOVANJE U SRBIJI: Kada detaljno upoznate naše prelepe planine, nema šanse da im odolite