KORONA U CRNO-BELOM TABORU? Virus napravio pometnju, odložen meč Partizana
U TABORU crno-belih sumnjaju da se nekoliko igračica zarazilo koronom.
Foto: Ilustracija
Kako je saopštio Odbojkaški savez Srbije, utakmica između Partizana i TENT-a je odložena do daljeg.
– Sumnjamo da su pojedine igračice pozitivne na koronavirus. One su podvrgnute testiranju, jer imaju sve simptome koji se javljaju usled zaraze. Nismo ni mi sigurni da li su pozitivne, ali ćemo sutra posle 17 časova saznati rezultate. Ukoliko se ustanovi da su zaražene, one će biti isključene sa treninga i naredne dve nedelje će provesti u karantinu – istakao je prvi trener crno-belih Danilo Stokuća, a prenosi OSS.
Utakmica četvrtog kola ženske Superlige trebalo je da se odigra u subotu od 19:30 u Obrenovcu. Novi termin biće naknadno objavljen.
BONUS VIDEO -
(Maksbetsport)
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)