MIHAL ŠULJA I VALENTINA NEJKOVIĆ NAJIZDRŽLJIVIJI: Atletičar Dinama i atletičarka Radničkog slavili na Ultramaratonu
NA Palićkom jezeru je ovog vikenda održano prvenstvo Srbije u ultramaratonu. U trci na 24 sata najviše je pretrčao Mahal Šulja iz pančevačkog Dinama - 214 km i 265 metra. Kod dama najbolja je bila Valentina Nejković iz niškog Radničkog - 136 km i 832 metra.
FOTO: SO Ćuprija
Na 100 kilometara trijumfovao je Veljko Popović iz Hajduk maraton tima (Kula) - 9 sati, 12 minuta i 52 sekundi, dok je na 50 kilometara najbrži bio Miloš Dragović (AK VAK 1926 Vršac), koji je ostvario vreme 3.31,26.
Preporučujemo
DOĐI DA TI MAJSTOR POKAŽE KAKO TREBA: Ovako Piksi prenosi znanje fudbalerima (VIDEO)
06. 06. 2021. u 15:28
POBEDA ZA PERFEKTNU GRUPNU FAZU: Impresivni nastupi "tobdžija" najavljuju napad na evropsku krunu!
LIDER grupne faze Lige šampiona, Arsenal dočekuje kazahstanski Kairat u sredu uveče na Emirejtsu (21.00), u obračunu prvoplasirane i poslednjeplasirane ekipa ligaške faze. Tobdžijama je potreban samo bod kako bi matematički potvrdile prvo mesto pred nokaut fazu, dok gosti igraju za čast i beg sa samog dna tabele.
28. 01. 2026. u 07:10
RUSIJA SLAVI: Estonija krenula da zarije nož u leđa Rusima - evo šta je upravo doživela
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu bile tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca, ali... nastavak je ipak obradovao Ruse.
27. 01. 2026. u 12:45
SPAS U 10 SEKUNDI: Kako sami sebi možete da pomognete u slučaju srčanog udara
INFARKT je jedan od najčešćih uzroka iznenadne smrti, i to sve češće kod mladih osoba.
29. 01. 2026. u 07:41
Komentari (0)