SRBIJA MOŽE DO NOVE MEDALJE! Ovi srpski sportisti izlaze danas na Olimpijske igre

Марко Паунић
Marko Paunić

31. 07. 2024. u 07:26

Peti dan takmičenja na Olimpijskim igrama biće vrlo sadržajan za srpske sportiste, a svi se nadaju i novim medaljama.

СРБИЈА МОЖЕ ДО НОВЕ МЕДАЉЕ! Ови српски спортисти излазе данас на Олимпијске игре

FOTO: Đ. Samoilović

Novak Đoković u osmini finala teniskog turnira igra protiv Nemca Dominika Kepfera od 12 sati na "Šatrijeu", dok se bokserka Natalija Šadrina od 13.05 u četvrtfinalu sastaje sa Kineskinjom Venlu Jang i pobedom može da obezbedi najmanje bronzanu medalju.

Košarkaši u Lilu od 17.15 sati igraju protiv Portorika, a košarkašice od 13.30 protiv Kine.

Rival odbojkašicama od 17 sati biće aktuelni olimpijski šampion SAD, dok basketaši od 19.05 igraju protiv Kine.

Dan "otvara" mladi strelac Lazar Kovačević u kvalifikacijama gađanjem MK puškom trostav od 9.00, a veslačica Jovana Arsić od 9.30 takmiči se za plasman od 13. do 24. mesta.

Džudista Nemanja Majdov startuje od 10.30 sati, a plivačica Anja Crevar od 11.45 pliva u kvalifikacijama na 200 metara leptir.

Dan "zatvara" bokser Vahid Abasov mečom protiv Britanca Luisa Ričardsona od 21.08.

BONUS VIDEO: "A PATROLE JOKIĆA NIKOLE!" Raspevani srpski navijači pred meč sa timom snova

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!

ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.

08. 12. 2025. u 15:15

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)