KLJUČ ZA ČETVRTFINALE: Odbojkaši danas protiv Slovenije u drugoj rundi na Olimpijskim igrama u Parizu

С. Р.

30. 07. 2024. u 13:55

NAJAVLjIVALI su "tuču" sa rivalima to su preneli na teren. Odbojkaši Srbije nisu imali snage za podvig protiv favorizovanih Francuza, ali već danas (17.00) protiv Slovenaca u drugoj rundi, lomi se sudbina oko prolaska u četvrtfinale.

КЉУЧ ЗА ЧЕТВРТФИНАЛЕ: Oдбојкаши данас против Словеније у другој рунди на Олимпијским играма у Паризу

FOTO: CEV

Tako to vidi selektor Igor Kolaković, kojeg najviše impresionira zalaganje momaka.

- Puno smo pričali o svemu tome i zato mi je drago da nije sve ostalo samo na priči. Slovenija je naredni rival, vrlo ozbiljan i u tom meču se krije ključ našeg daljeg boravka u Parizu i borbe za četvrtfinale - ističe iskusni stručnjak.

Ne žali previše za tesnim neuspehom, niko u taboru "plave čete". Prikazana partija pruža im pozitivan implus za dalje.

- I da smo pobedili Francusku, čekali bi nas Slovenija i Kanada za prolaz. Ti mečevi su presudni za našu dalju sudbinu. Juče su momci imali slobodan dan i neku vrstu regeneracije kroz neke preventivne stvari u teretani, kako bismo spremni dočekali susret protiv Slovenije. Ovaj meč nas sigurno nije iscrpeo, jer mislim da su svi igrači, osim Ivovića, podelili minutažu - konstatovao je Kolaković.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (0)