RADONJIĆ PRED REAL: Neke stvari na terenu moramo da radimo mnogo bolje nego u meču sa Valensijom
KOŠARKAŠI Crvene zvezde igraju u ponedeljak protiv Real Madrida odloženu utakmicu 19. kola Evrolige, a očekivanja od ovog meča izneo je trener crveno-belih Dejan Radonjić.
Foto: Dragana Stjepanović
Susret "kraljevića" i šampiona ABA lige trebalo je da se igra u sredu, ali Beograđani nisu bili u mogućnosti da doputuju u prestonicu Španije, pošto je pista na aerodromu bila zaleđena i procenjeno je da nije bezbedno sleteti.
Radonjić ističe da njegovi igrači moraju da rade mnogo bolje neke stvari na terenu nego u duelu sa Valensijom.
- Prethodna dva dana iskoristli smo analizu utakmice sa Valensijom, trening i pripremu onoga što sledi a to je meč sa Realom. Vrlo iskusan tim koji je doživeo minimalne promene između dve sezone, koji ima kontinuitet, izvanredan napadački kvalitet i koji i ove godine svojim igrama pokazuje da može da ostvari svoje ambicije. Mi, s druge strane, želimo i trudićemo se da neke stvari u meču sa Realom radimo mnogo bolje nego što smo ih radili u meču sa Valensijom. Tu mislim na 'mekani ulaz' u tu utakmicu, ali i želimo da produžimo taj dobar interval koji smo imali krajem druge i početkom treće deonice - rekao je Radonjić, a prenosi klub.
Real je u prvom meču ovih rivala u odigranom u dvorani "Aleksandar Nikolić" dobio ne baš lako sa 73:67.
Utakmica u "Wiznik centru" igra se u ponedeljak od 19 sati.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
MILENA PODIGLA SRBIJU NA NOGE: Nemanja Nedović i Vladimir Štimac se oglasili povodom jezivog čina Mike Aleksića!
17. 01. 2021. u 17:29 >> 17:38
ZASLUŽENO PRIZNANjE: Vučić na dodeli plakete za životno delo Dudi Ivkoviću
17. 01. 2021. u 15:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ČESTITKE BELINGEMU I SUDIJAMA!" Oglasio se otac Erlinga Halanda nakon ispadanja Norveške sa Mundijala
Bivši norveški fudbaler Alf-Inge Haland, otac zvezde "vikinga" Erlinga Halanda, oglasio se na društvenim mrežama nakon ispadanja Norveške od Engleske, i to prozvavši sudije.
12. 07. 2026. u 12:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
SADA I ZVANIČNO! Dušan Alimpijević produžio ugovor do 2028. godine
Sada je stigla i potvrda, Dušan Alimpijević, produžio je ugovor sa Bešiktašem do 2028. godine.
12. 07. 2026. u 18:26
Komentari (0)