MOGUĆE ODLAGANJE POČETKA SEZONE ABA LIGE: Epidemiološka situacija u regionu kroji kalendar
POČETAK košarkaške ABA lige, zbog loše epidemiološke situacije u regionu, mogao bi da bude odložen za dve nedelje.
Foto: Depositphotos
Start sezone zakazan je za 19. septembar, a kako saznaju podgoričke "Vijesti" rukovodstvo lige, u dogovoru sa klubovima, do kraja meseca objaviće termin, jer bi u avgustu trebalo da počnu pripreme za novu sezonu.
Zbog epidemije virusa korona okazan je i Superkup ABA lige, koji je bio planiran da se održi u Podgorici sedam dana pred početak sezone.
Isti scenario razmatra i Evroliga, koja bi trebalo da počne 1. oktobra.
Preporučujemo
PRENOS, MALME - CRVENA ZVEZDA: Kakav gol, jednostavno, školski, a opet prelepo (VIDEO)
22. 01. 2026. u 18:45 >> 19:14
ZVEZDA DALA GOL U ŠVEDSKOJ: Vasilije Kostov zatresao mrežu Malmea (VIDEO)
22. 01. 2026. u 19:12
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
A ŠVEĐANI - ZAPANjENI! Evo šta su "delije" upravo uradile na ulicama Malmea (FOTO)
Malme i Crvena zvezda igraju danas utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a pred taj megdan - bilo je na momente baš "živo" na ulicama pomenutog švedskog grada.
22. 01. 2026. u 17:53 >> 18:31
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)