HAOS U GRČKOJ: Saša Vezenkov se potukao, Tajrik DŽons se povredio (VIDEO)
Košarkaši Olimpijakosa slavili su na gostovanju Kolososu 98:85, ali meč je obeležila tuča Saše Vezenkova i povreda bivšeg košarkaša Partizana Tajrika Džonsa.
Foto: Profimedia
Najburnije na terenu je bilo kada se Saša Vezenkov potukao sa igračem domaćeg tima Andreasa Petropulosa.
Gurnuo je Bugarina sa leđa, nakon čega mu je najbolji igrač Pirejaca odgovorio i došlo je do fizičkog obračuna.
Brzo su se umešali i ostali košarkaši, te su ih razdvojili, a epilog svega je isključenje za Vezenkova.
Na kraju i nova glavobolja za Barcokasa, pošto se bivši igrač Partizana, Tajrik Džons povredio u drugom poluvremenu. Napustio je teren i nije mogao da nastavi meč, pa ostaje da se vidi koliko je povreda ozbiljna.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SABALENKA OTKRILA: Čekam poruku Novaka Đokovića - Nikada je nisam dobila (VIDEO)
25. 01. 2026. u 09:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAT ZA FINALE: Engleska protiv Argentine u novom poglavlju jednog od najvećih rivalstava svetskog fudbala!
Jedno od najvećih rivalstava u istoriji svetskog fudbala dobija novo poglavlje. Engleska i Argentina sastaju se u polufinalu Svetskog prvenstva 2026, a pobednik spektakla u Atlanti izboriće veliko finale gde ga čeka Španija.
15. 07. 2026. u 07:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)