SRBIJA U ČETVRTFINALU! Basketaši "razbili" i Švajcarsku
Basket 3x3 reprezentacija Srbije pobedila je danas u Kopenhagenu selekciju Italije rezultatom 21:15, u meču prvog kola grupe A Evropskog prvenstva.
FOTO: KSS
Najefikasniji u reprezentaciji Srbije bio je Strahinja Stojačić sa sedam poena, dok je Nenad Nerandžić postigao šest. Marko Branković je ubacio pet poena, a Nemanja Barać tri.
U selekciji Italije istakao se Amedeo dela Vale sa šest poena, a Rafael Gaspardo je postigao četiri.
Baketaši Italije su ranije danas u grupi A pobedili Švajcarsku rezultatom 23:20.
Poslednji meč u grupi A igraće večeras od 19.40 časova Srbija i Švajcarska nakon čega će biti poznato koje dve reprezentacije prolaze u četvrtfinale.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Naši predlozi: "Tip" - tiket za ponedeljak
Za početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
04. 05. 2026. u 06:53
Novak Đoković zatečen: Došao u Rim, a tamo ga dočekalo - ovo (VIDEO)
Novak Đoković odavno nije igrao tenis. Sada je rešio da mu se vrati, ali taj povratak nije bio kakav je očekivao.
04. 05. 2026. u 19:37
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)