TOPIĆ BACIO AMERE U TRANS! Nije igrao 15 meseci, a onda... (VIDEO)

Марко Паунић
Marko Paunić

16. 07. 2025. u 09:07

Srpski košarkaš Nikola Topić dao je osam poena u pobedi Oklahome nad Orlandom rezultatom 92:75 u meču Letnje NBA lige.

ТОПИЋ БАЦИО АМЕРЕ У ТРАНС! Није играо 15 месеци, а онда... (ВИДЕО)

Foto: Profimedia

Topić je za 30 minuta na terenu uz osam poena imao i pet skokova, šest asistencija i dve ukradene lopte.

Na drugoj strani, Lazar Stefanović je dobio priliku da zaigra u poraženom sastavu. Stefanović je igrao za Orlando tri minuta, uz skroman učinak od promašenog šuta i po jednog skoka i ukradene lopte.

Brendon Rahbar, novinar koji prati Oklahomu, pojasnio je koliko je oduševljen Topićem.

- Nikola Topić nije igrao 15 meseci, vraća se posle povrede prednjih ukrštenih ligamenata i sa samo 19 godina skida rđu i prilagođava se na NBA. Ipak, njegove plejmejkerske veštine iskoče na svakom meču  - poručio je on.

Bonus video:  Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (0)

CECA ME ZVALA DA ŽIVIM KOD NJE: Slađa Alegro završila na ulici, kuća stradala u poplavi