EVROLIGAŠ NASTAVLJA DA SE RASIPA: Nakon nekolicine igrača i trener napustio Pariz

Filip Milošević

30. 06. 2025. u 15:11

Brazilski stručnjak Tijago Spliter nije više trener košarkaša Pariza, saopštio je danas šampion Francuske.

ЕВРОЛИГАШ НАСТАВЉА ДА СЕ РАСИПА: Након неколицине играча и тренер напустио Париз

Foto: Profimedia

Spliteru (40) je prethodna sezona bila prva u kojoj je samostalno vodio neku ekipu, a odmah je osvojio duplu krunu u Francuskoj. 

Prema najavama medija, Brazilac je napsutio Pariz da bi postao pomoćni trener u NBA klubu Portlandu.

Pariz posle debitantskog učešća u Evroligi značajno menja tim za sledeću sezonu. Klub su već napustili Ti Džej Šorts, Mikael Jantunen, Tajson Vord i Kevarijus Hejs, a za sad nije stiglo još nijedna zamena. 

BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA RASPAMETILA RUSIJU! Najnoviji potez Srbije završio na naslovnim stranama u Rusiji! Bratska podrška kad je najteže!

SRBIJA RASPAMETILA RUSIJU! Najnoviji potez Srbije završio na naslovnim stranama u Rusiji! Bratska podrška kad je najteže!

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu u trenutku kada Rusi sumiraju pomešane utiske o spektaklu zvanom "Zimske olimpijske igre Milano - Kortina 2026", i to zbog sve ružnijih dešavanja vezanim za Paraolimpijske igre koje na istom mestu slede.

21. 02. 2026. u 20:00

Komentari (0)

NAJHLADNOKRVNIJI NOKAUT SVIH VREMENA! Zaboravio šest nedelja života zbog nokauta, a onda se vratio u ring - i zaprepastio svet (VIDEO)