KRALJEVČANKAMA MALE ŠANSE: Na red došao treći meč finala plej-ofa za košarkašice

Goran Ćirović

22. 04. 2025. u 15:03

Treća utakmica finala plej-ofa nacionalnog šampionata za košarkašice između ŽKK Kraljevo i Crvene Zvezde biće odigrana sutra (18.00) u beogradskoj FMP areni.

КРАЉЕВЧАНКАМА МАЛЕ ШАНСЕ: На ред дошао трећи меч финала плеј-офа за кошаркашице

G.Šljivić

Posle prva dva meča u kojima su zabeležile ubedljive trijumfe, crveno-bele imaju kapitlnu prednost u seriji od 2:0 pa im je za šampionsku krunu potrebna samo još jedna pobeda. Kraljevačke „malene“, s druge strane, pokušće da naprave iznenađenje i eventualnom pobedom vrate seriju u gradu na Ibru, baš kao što su to uspele pre dve godine u finalu protiv istog rivala, kada su nadoknadile zaostatak od 0:2 i izborile „majstoricu“.

Svesne da su im za to ipak male šanse s obzirom da su ove sezone izgubile svih pet duela prtiv Crvene Zvezde, košrkašice Kraljeva poručuju da nema odustajanja i da će učiniti sve da izbore i četvrtu finalnu utakmicu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!

Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!

Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.

23. 04. 2026. u 20:00

Komentari (0)

KADA VEŠTAČKA INTELIGENCIJA NIJE SAMO “BUZZWORD” I ŠTA ZNAČI GRADITI SISTEME KOJI ZAISTA RADE