ITUDIS NADMUDRIO ALIMPIJEVIĆA: Hapoel slavio protiv Bešiktaša nakon produžetaka
Košarkaši Hapoela iz Tel Aviva savladali su Bešiktaš posle produžetaka sa 109:101.
Foto: N.Paraušić
Niz od tri pobede ekipe Dušana Alimpijevića prekinuli su izabranici Dimitrisa Itudisa, i sada se izjednačili sa turskom ekipom na tabeli Grupe A (7-5).
Nakon 40 minuta igre bilo je 93:93. Zatim je sledio produžetak gde se domaćin u dodatnih pet minuta bolje snašao i sa 16:8 stigao do velikog trijumfa.
Hapoel su predvodili Entoni Blejni sa 27 poena i Džonatan Motli koji je dodao 21 uz četiri skoka. Jam Madar brojao je do 16, a Markus Foster ubacio je 13 poena.
U redovima crno-belih istakli su se Kajl Elman sa 26, Džona Metjuz sa 16 i Dastin Sliva koji je imao dva manje.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)