KAKAV GEST CRNO-BELIH: Partizan preuzima troškove sahrane preminulog navijača
Košarkaški klub Partizan saopštio je danas da će putem svoje fondacije "Dobro pamtim sve" preuzeti sve troškove sahrane navijača svog kluba Dragana Ćetkovića (65), koji je sinoć umro od srca na utakmici Partizana i Barselone.
Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović
Partizan je izrazio saučešće zbog smrti našeg navijača Dragana Ćetkovića (65) i najavio da će Fondacija KK Partizan "Dobro pamtim sve" preuzeti sve troškove sahrane, piše na sajtu kluba.
U saopštenju Partizana se dodaje da će u petak, pre početka utakmice Evrolige protiv Olimpije iz Milana, koja se igra u Beogradskoj areni od 20.30, biti održan minut ćutanja kako bi se odala počast Ćetkoviću.
Bonus video: Iza kulisa - detalj iz svlačionice košarkaša Srbije posle osvajanja bronze na Olimpijskim igrama u Parizu
Preporučujemo
OGLASILI SE CRNO-BELI: Partizan izrazio saučešće zbog smrti navijača
14. 11. 2024. u 12:15
DA LI JE PARTIZAN POKRADEN? Gori internet zbog onoga što je uradio bek Barselone (VIDEO)
14. 11. 2024. u 11:14
PREMINUO NAVIJAČ PARTIZANA! Crno-belo srce nije izdržalo infarkt završnicu sa Barselonom
14. 11. 2024. u 09:50
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)