PARTIZAN PREDSTAVIO TIM: Crno-beli sa ovim sastavom počinju sezonu 2024/2025
KOŠARKAŠKI klub Partizan predstavio je ovog ponedeljka tim za sezonu 2024/2025.
FOTO: AFOTO TANJUG/ MARKO ĐOKOVIĆ/bs
Crno-beli su na tradicionalnom Medija deju Evrolige obavili fotografisanje i razgovarali sa predstavnicima medija.
Za Partizan će u novoj sezoni igrati: Brendon Dejvis, Ife Lundberg, Karlik Džons, Frenk Nikilina, Dvejn Vašington, Balša Koprivica, Mario Nakić, Mitar Bošnjaković, Vanja Marinković, Aleksej Pokuševski, Sterling Braun, Isak Bonga, Arijan Lakić, Ajzea Majk, Aleksa Dimitrijević i Tajrik Džons. Ekipu će sa klupe da predvodi Željko Obradović.
Partizan će prvi zvanični meč u novoj sezoni odigrati u sredu, 25. septembra od 19 časova u Beogradu protiv Borca u prvom kolu regionalne ABA lige.
Crno-beli će prvu utakmicu u Evroligi odigrati 3. oktobra u Vitoriji protiv Baskonije.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
NEVEROVATAN "DERBI" U HUMSKOJ: Istorijska pobeda - Zvezda razbila Partizan na njegovom terenu
23. 09. 2024. u 20:54 >> 20:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SUSRET RANjENIH ORLOVA: U duelu mundijalskih gubitnika oslabljena Nigerija gostuje Poljskoj
Poljska i Nigerija odigraće prijateljsku utakmicu u Varšavi na stadionu PGE Narodovi.
03. 06. 2026. u 07:30
UKRAJINA U ŠOKU: Rusija objavila sjajne vesti
Otkako je počeo rat u Ukrajini, a ima tome više od četiri godine, Rusija je bila na udaru mnogih sankcija. Ipak, iako se "specijalna vojna operacija", kako Ruska Federacija naziva taj krvavi sukob, nastavlja - najnovije vesti koje objavljuje jedno rusko ministarstvo - oduševilo je celu zemlju, a šokiralo Ukrajince.
02. 06. 2026. u 20:42
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)