''BOMBA'' CRNO-BELIH: Aktuelni svetski šampion potpisao za Partizan
Doskorašnji košarkaš Bajerna i šampion sveta sa Nemačkom, Isak Bonga, novi je košarkaš Partizana.
FOTO: EPA
Prema pisanju portala "Telesport", krilni košarkaš rođen 1999. godine dogovorio je dvogodišnji ugovor sa crno-belima i biće značajno pojačanje tima Željka Obradovića.
Bonga je od 2022. godine igrao za Bajern, a prethodno je četiri godine bio u NBA ligi, u kojoj je nosio dres Los Anđeles Lejkersa, Vašington Vizardsa i Toronto Reptorsa. Sa reprezentacijom Nemačke bio je šampion sveta u Manili prošle godine, nakon pobede protiv Srbije u finalu.
BONUS VIDEO: "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama
Preporučujemo
GROMOVI I KIŠA IM NE MOGU NIŠTA: ''Šou'' dvojice navijača na EURO 2024 (VIDEO)
30. 06. 2024. u 08:23
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)