RUŽNE SCENE: Jam Madar pogođen u glavu od strane navijača (VIDEO)

Časlav Vuković

02. 12. 2023. u 21:21

RUŽNE scene obeležile su utakmice turske košarkaške lige između Bešiktaša i Fenerbahčea. Navijači crno-beli krenuli su da ubacuju predmete u terena, a jedan od njih je u glavu pogodio Jama Madara.

РУЖНЕ СЦЕНЕ: Јам Мадар погођен у главу од стране навијача (ВИДЕО)

Foto: Printskrin/Twitter/@NeoRock06

Bivši plejmejker Partizana je pogođen iznad obrve, odmah je legao na parket, a u pomoć su pritrčali saigrači. On je zadobio posekotinu, ali na svu sreću vratio se na klupu u drugom poluvremenu.

Sve ovo se dogodilo na manje od tri minuta do kraja poluvremena. Čitavu situaciju pokušao je da smiri trener Bešiktaša Dušan Alimpijević koji je uzeo mikrofon u ruke obrativši se navijačima da prekinu.

Rezultat je bio u drugom planu, ali vredi istaći da je Bešiktaš pobedio sa 68:64. Najefikasniji je bio Derik Nidam sa 15 poena.

Bešiktaš sada ima učinak 7-3, a tim Dimitrisa Itudisa 8-2.

BONUS VIDEO: Cilj mi je bio da igram za Zvezdu ili Partizan

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

Stručnost, poverenje i humani pristup pacijentima je stub zdravstva