KOŠARKAŠKA TRANSFER BOMBA! Vasilije Micić, srpsko evroligaško čudo, potpisao za NBA klub!
VASILIJE Micić, dvostruki uzastopni klupski šampion Evrope i dvostruki uzastopni MVP (najkorisniji igrač) završnog turnira Evrolige, prebrinuo je sve brige oko toga gde će igrati po završetku ovog leta.
FOTO: Tanjug/AP
Micića su željno iščekivali u NBA ligi, a tamo su ga i dočekali:
On će karijeru nastaviti u Oklahomi, koja ga je i draftovala kao 52. pika 2014. godine.
Ovo je objavio jedan od najbolje obaveštenih NBA novinara, Edrijan Vojnarovski, otkrivši i koliko će novca srpski reprezentativac zaraditi:
- Evroligaški bek Vasilije Micić, jedan od najboljih i najtrofejnijih evropskih košarkaša, dogovorio je trogodišnju saradnju vrednu 23,5 miliona dolara sa Tanderima, potvrdio je za ESPN Džejson Ran iz Vaserman agencije. Kao dvostruki evroligaški šampion i MVP, Micić donosi značajne vešiine i košarkašku inteligenciju Oklahomi - poručio je Vojnarovski u vesti o NBA klubu za koji već igra jedan Srbin, Aleksej Pokuševski.
Bonus video: Porodica promenila "Oče naš" zbog KK Partizan
Preporučujemo
ŠTA ĆE BITI SA "MARAKANOM"? Evo gde će definitivno biti stadion FK Crvena zvezda
01. 07. 2023. u 19:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SRBIJA - MEKSIKO: Orlovi moraju bolje nego protiv Zelenortskih ostrva
SRBIJA gostuje Meksiku kome će ovo biti poslednja pripremna za predstojeći Mundijal.
04. 06. 2026. u 22:32
I POLICAJCI ZAPANjENI: Neverovatno šta su zaplenili
Ponekad su i pripadnici policije zatečeni onim što pronađu.
04. 06. 2026. u 16:24
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)