MAKABIJEV PLEJ MVP: Vejd Boldvin najkorisniji igrač Evrolige
Košarkaš Makabija Vejd Boldvin proglašen je za najkorisnijeg igrača (MVP) Evrolige u martu, saopšteno je danas na zvaničnom sajtu najkvalitetnijeg evropskog klupskog takmičenja.
FOTO: EPA
Makabi je u martu zabeležio šest pobeda i jedan poraz u Evroligi. Boldvin je u martu za Makabi prosečno postizao 18,7 poena i imao šest asistencija po utakmici. On je imao prosečan indeks korisnosti 20,3.
Kandidati za MVP marta bili su Dante Egzum (Partizan), Džordan Lojd (Monako), Nikola Mirotić (Barselona), Džanan Musa (Real) i Šabaz Nejpir (Armani).
Makabi je drugog marta poražen od Monaka 86:67, a onda je zabeležio šest uzastopnih pobeda u Evroligi protiv Fenerbahčea, Efesa, Baskonije, Asvela, Virtusa i Armanija.
Makabi se nalazi na petom mestu na tabeli Evrolige sa 19 pobeda i 13 poraza.
BONUS VIDEO: "POČELI SMO, NEĆEMO SE ZAUSTAVITI": Batak oduševljen pobedom nad Partizanom
Preporučujemo
SOMBOR SLAVI! Klub Nikole Jokića ispisao istoriju: KLS čeka moćne "Džokere"
01. 04. 2023. u 20:52
DENVER NEMOĆAN BEZ JOKIĆA: Finiks naneo drugi vezani poraz Nagetsima (VIDEO)
01. 04. 2023. u 08:03
STVARI SU DOŠLE NA SVOJE MESTO: Nikola Jokić je prvi, najveći rivali mu gledaju u leđa
31. 03. 2023. u 15:24
SPEKTAKL U LONDONU: Razigrana Vila napada sam vrh tabele i dolazi po čitav plen na "Stamford bridž"
SUBOTNjI program Premijer lige zatvara derbi 18. kola u kojem će Čelsi na "Stamford bridžu" pokušati da prekine seriju Aston Vile od čak deset uzastopnih pobeda u svim takmičenjima i ostane u trci za sam vrh Premijer lige (13.30).
27. 12. 2025. u 07:30
HAOS U UKRAJINI: Zelenski je doneo odluku koja je šokirala mnoge
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, te je za Ruse veliki broj tužnih sportskih vesti stizao u vidu međunarodnih ograničenja. Ali, nastavljaju se i šokantne vesti za brojne ukrajinske sportiste. Razlog? Ne ponašaju se dovoljno "pro-ukrajinski".
27. 12. 2025. u 12:29
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)