"OVO JE SRBIJA": Ameri gledaju i ne veruju šta im se dešava usred Vašingtona (VIDEO)
Srpski košarkaš Nikola Jokić je odigrao sjajnu partiju u Vašingtonu, a igralo se u "domaćoj" atmosferi.
foto: Tviter
Naime, veliki broj srpskih navijača je došao da pozdravi dvostrukog MVP-ja koji im se odužio spektakularnim potezima. Naime, pre utakmice na parketu smo mogli da vidimo nastup "Srpskog kulturnog centra" u Vašingtonu i kolo koje je oduševilo sve u hali. Takođe, nastup je počeo uz snažnu emociju i pesmu "Ovo je Srbija."
Centar Denvera je bio iznenađen zbog velikog broja Srba, a potom je završio i sa našom zastavom u rukama.
- Velika pobeda za nas. Drugo poluvreme je model kako treba da igramo. Oni su u prvom poluvremenu igrali dobro, pogotovo Deni Avdija. Nismo bili spremni za sve to, ali je u drugom poluvremenu izgledalo mnogo bolje. Treća četvrtina je bila sjajna za nas, počeli smo da radimo ono što smo radili cele sezone.
Na konstataciju lepe voditeljke da je u hali bilo dosta srpskih navijača sa zastavama, Jokić je rekao:
- Nisam znao to, ali mi je drago što ima dosta srpskih zastava i što se srpski jezik čuje.
Jokić je posle meča završio sa njom u ruci. I to na parketu, u društvu ambasadora Srbije u SAD Marka Đurića.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za četvrtak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
14. 05. 2026. u 06:30
HAOS PRED MUNDIJAL! Neverovatno kome su Amerikanci zabranili dolazak na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Najnovije vesti iz Amerike, odnosno Sjedinjenih Američkih Država koje su, uz Meksiko i Kanadu, domaćini ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, prilično su šokantne.
13. 05. 2026. u 19:06
"NE MOŽEMO DA POBEDIMO, PREJAKI SU!" Putinov čovek iznenadio izjavom na ruskoj državnoj televiziji
POZNATI ruski reditelj i propagandista Karen Šahnazarov rekao je da Rusija ne može da pobedi Ukrajinu, da je protivnik prejak i da je u interesu Rusije da što pre okonča rat.
11. 05. 2026. u 19:09
Komentari (1)