IGRAČI DENVERA BI DA ŽIVE KAO NIKOLA JOKIĆ: Menjali bi svoj život za njegov
Košarkaši Denver nagetsa Brus Braun i Eron Gordon izvlačili su ceduljice sa leksikonskim pitanjiima vezanim za saigrače, a najzanimljivije je bilo to što bi najradije živeli život Nikole Jokića.
FOTO: FIBA.Basketball
Jedno od pitanja bilo je sa kim iz ekipe bi najradije zamenili stil života. Jednoglasno su se složili da je odgovor - Nikola Jokić.
- Daj mi sav taj novac! - prokomentarisao je Braun na račun Nikole.
- Džoker. Mogao bih da jašem konje po Somboru čitav dan - istakao je Gordon.
BONUS VIDEO: JOKIĆEVA „STOTKA“: Koga Srbin juri po broju trpl-dablova
Preporučujemo
ZVEZDA ZOVE NA ROĐENDAN: Pored besplatnog ulaza biće i specijalna muzejska postavka
06. 03. 2023. u 13:59
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 16:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)