MEDŽIK DŽONSON UBEĐEN KO JE MVP: Nema dileme da će to biti on!
Kandidati za MVP se pominju neprestano, a sada se oglasila i nekadašnja velika zvezda NBA lige.
Foto: EPA-EFE/LARRY W. SMITH
Pitanje je ko će ove sezone biti MVP, fenomenalne partije pružaju Nikola Jokić, Luka Dončić, Džejson Tejtum, Džoel Embid, ali Medžik Džonson veruje da će ova nagrada treći put zaredom pripasti Srbinu.
On je na svom zvaničnom Tviter nalogu prokomentarisao trku za najkorisnijeg igrača i stavio svima do znanja šta on misli ko će biti MVP.
BONUS VIDEO:
Preporučujemo
NBA LIGA OPLjAČKALA SRBINA? Ono što je doživeo Nikola Jokić iznenadilo i Amerikance
04. 01. 2023. u 16:45
TIP IZ KALIFORNIJE: Bogdana i kompaniju očekuje težak zadatak!
04. 01. 2023. u 13:48
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)