ABA LIGA Borac protiv Mege prekinuo seriju poraza

23. 01. 2022. u 14:25

KOŠARKAŠI Mege doživeli su novi poraz u ABA ligi. Oni su na svom parketu poraženi od Borca sa 91:85 u 17. kolu ABA lige.

АБА ЛИГА Борац против Меге прекинуо серију пораза

Izabranici Vlade Jovanovića su pre samo četiri dana ostvarili veliki trijumf protiv Partizana, ali danas nisu bili na tom nivou, pa su morali da čestitaju Čačanima.

Prvo poluvreme bilo je izjednačeno. Uvodna četvrtina pripala je gostima, a druga domaćinu i na veliki odmor se otišlo rezultatom 37:37.

Nastavak susreta pripao je Borcu koji je na ovaj način prekinuo seriju od četiri uzastopna poraza u ABA ligi.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Hanter Hejl koji je postigao 22 poena, Sava Lešić je dodao 19. Kod Mege je najbolji bio Luka Cerovina. On je meč okončao sa 17 poena, dok je Nikola Jović dodao 11.

Čačani posle ovog trijumfa imaju učinak, 5-10, dok je Mega zabeležila sedam pobeda i osam poaza.

BONUS VIDEO: Plate NBA košarkaša: da li je Jokić stvarno MVP?