BJELICA ODLIČAN U PORAZU VORIORSA: Agonija bez Karija se nastavlja, Golden stejt ispustio prvo mesto

07. 01. 2022. u 08:04

DRUGI poraz u nizu doživeli su košarkaši Golden Stejt Voriorsa. Od njih je noćas bolja bila ekipa Njuo Orleansa (101:96)

БЈЕЛИЦА ОДЛИЧАН У ПОРАЗУ ВОРИОРСА: Агонија без Карија се наставља, Голден стејт испустио прво место

Tim iz San Franciska nije mogao da računa na Stefa Karija, kao ni Drejmonda Grina, ali su ipak odigrali dobar meč, te u jednom trenutku imali prednost od 11 poena.

Domaćin je u drugom poluvremenu zaigrao bolje, te se rezultatski vratio u meč i u završnici rešeno je pitanje pobednika.

Dobru partiju je pružio srpski reprezentativac Nemanja Bjelica, koji je na parketu proveo nešto više od 21. minuta i za to vreme postigao devet poena, uz dva skoka i jednu asistenciju.

Najefikasniji kod Voriorsa bio je Endru Vigins sa 21 poenom, dok je u pobedničkom sastavu Brendan Ingram prednjačio sa 32 poena, 11 skokova i šest asistencija, dok je Hart dodao 14.

Ekipa Stiva Kera prepustila je Finiksu prvu poziciju na Zapadu i sada je druga sa 29 pobeda i devet poraza, dok je Nju Orleans 13. sa skorom 14-25.

BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce do najboljeg košarkaša na svetu