RADONJIĆ OPET IMA PROBLEMA OKO TIMA: Moramo da damo sve od sebe kako bi pobedili Krku
TRENER košarkasa Crvene zvezde Dejan Radonjić kaže da će tim dati svoj maksimum da protiv Krke upiše novi trijumf u ABA ligi.
Foto: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC
Crveno-beli posle velike pobede nad Olimpijakosom u Evroligi, u subotu od 17 sati gostuju u Novom Mestu u 11. kolu regionalnog takmičenja.
- Svesni smo činjenice da idemo na gostovanje ekipi koja će dati sve od sebe da nas savlada na svom parketu. Moramo biti spremni da u otežavajućim okonostima damo sve od sebe kako bismo došli do novih bodova - rekao je Radonjić za klupski sajt.
Pred ovaj meč trener Zvezde ima dosta problema jer osim Erona Vajta, rovitog Ostina Holinsa, pod velikim znakom pitanja je i nastup Ognjena Dobrića, koji je nakon utakmice sa Olimpijakosom dobio temperaturu.
Košarakš Marko Simonović ističe da je svaka utakmica nakon velike potrošnje u Evroligi teška.
- Uz sve to imamo ponovo dodatnih problema oko sastava tima. Krka na svom parketu je uvek nezgodan protivnik koji ima iskustvo i u međuvremenu se pojačao. Ozbiljno uz sve poteškoće pristupamo ovoj utakmici, koja će biti druga u seriji od šest mečeva koje ćemo odigrati u periodu od samo 14 dana - istakao je Simonović.
Zvezda pre ove utakmice ima učinak 9-1, a Krka 3-7.
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce do najboljeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
NIKOLA JOKIĆ NIJE NORMALAN: Amerikanci vrte glavom i ne veruju (VIDEO)
10. 12. 2021. u 06:41
AU, KOGA JE SVE ZVEZDA PRESKOČILA: Evo ko su potencijalni rivali crveno-belima
09. 12. 2021. u 23:24
PARTIZANOV PAS HIT U EVROPI: Oglasio se i legendarni Englez, urnebesnim komentarom
10. 12. 2021. u 14:51
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
JK ŠOKIRALA: Otkrila otkad NIJE spavala sa Duškom, a bili još u braku - posredi su GODINE
PEVAČICA Jelena Karleuša, gostovala je kod svog prijatelja i voditelja Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13.
31. 12. 2025. u 13:35
Komentari (0)