BIVŠI KOŠARKAŠ ZVEZDE OSTAJE U VTB LIGI: Savović pronašao novi klub
BIVŠI košarkaš Crvene zvezde, Boris Savović, ostaće u Rusiji. On je postao novi igrač Jeniseja iz Krajnoraska.
FOTO: N. Paraušić
Krilni centar je prošlu sezonu takođe nastupao u VTB ligi, nosio je dres Parme iz Perma. Ovu informaciju izneo je na Tviter nalogu njegov agent Miško Ražnatović.
Savović je prošle sezone u Parmi beležio 10,9 poena i 3,8 skoka po utakmici.
U karijeri je osim za Zvezdu nastupao za Hemofarm, Bajern, Budućnost i poljsku Zelenu Goru.
Preporučujemo
PARTIZAN POPRAVIO UTISAK: "Valjak" samleo "zmajčeke", blistava partija Smailagića
03. 09. 2021. u 19:34
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
RUSKA BABA ZAPREPASTILA CEO SVET: Ima 77 godina i upravo je uradila - ovo (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - tiču se jedne bake.
15. 12. 2025. u 16:19
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)