ETORE MESINA: Izgubili smo odlaskom Pantera i Lideja u Partizan

Александар Илић
Aleksandar Ilić

24. 08. 2021. u 09:21

KK PARTIZAN ovog leta doveo je dva pojačanja iz Milana – Kevina Pantera i Zeka Lideja.

ЕТОРЕ МЕСИНА: Изгубили смо одласком Пантера и Лидеја у Партизан

Etore Mesina Foto N. Paraušić

Upravo je trener italijanskog velikana Olimpije Etore Mesina govorio o odlasku Amerikanaca u Beograd.

Pričajući o potezima u prelaznom roku, dolascima i odlascima, čuveni trener je priznao:

- Verujem da se naša dubina tima povećala, da smo atletski jači, ali i s protokom lopte. Naravno da smo izgubili i druge stvari, kao što je sposobnost Pantera da promeni tok, pa ćemo pokušati da pronađemo rešenja. U ovom slučaju, verujem da hoćemo - rekao je Mesina.

Dotakao se i Lideja...

- Moramo da povratimo kvalitet koji su imali Micov i Rol, kao i energiju Zeka Lideja, bar koju je imao pre povrede. Tu je Mitoglu, igrač sa 210 centimetara koji može da igra na dve pozicije, a takođe ima dobar šut - dodao je Mesina.

Pored Pantera i Lideja, crno-beli su ovog leta doveli Jama Madara, Balšu Koprivicu, Alena Smailagića, Rodionsa Kuruksa, Aleksu Avramovića i Dalasa Mura.

(B92.net)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

POSLE NEKOG VREMENA: Nebojša Pajkić u javnosti- evo kako danas izgleda (FOTO)